Popis
Popis
Botník Barva: olše Materiál: LTD 16 mm, dvě výklopná dvířka Rozměr (šxvxhl): 83 x 91 x 20 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 243224 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 91cm |
| Šířka | 83cm |
| Hloubka | 20cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 8ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.