Popis
Popis
Botník je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v kombinaci barev matná bílá/vlašský ořech. Součástí balení je také věšák s policí. Barva: bílá/vlašský ořech Rozměry (šxvxh): - botník: 80 x 41,5 x 31,3 cm - věšák: 80 x 29,5 x 14,5 cm Materiál: LTD (lamino) Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255289 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 42cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 32cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | botníková skříň |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 8ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.