Popis
Popis
Botník Barva: vyberte si níže Materiál: masiv borovice Rozměry (šířka x výška x hloubka): 72 x 150 x 29 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 237230 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál | z masivu |
| Výška | 150 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Hloubka | 29 cm |
| Typ | výklopný |
| Se zrcadlem | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 12 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.