Popis
Popis
Komoda s proutěným košíkem Barva: bílá/medová Rozměry (šxvxh): 40 x 45 x 34 cm Materiál: dřevo/proutí Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212768 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | dřevo,proutí |
| Výška | 45cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 34cm |
| Typ | koše |
| Styl | Provence |
| Počet zásuvek | 1 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.