Popis
Popis
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 150,1 x 190,5 x 61,2 cm Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588119 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608031222 |
| Barva | bílá |
| Výška | 190.5 cm |
| Šířka | 150.1 cm |
| Hloubka | 61.2 cm |
| Typ skříně | šatní |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 2 police |
| S osvětlením | Ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
| Typ zboží | skříně |
| Materiál skříní | lamino |
| Styl skříně | moderní |
| Umístění skříně | do ložnice,do předsíně |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.