Popis
Popis
Zadělávací plastová mísa je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a se snadno se udržuje.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 115026 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8003507352407 |
| Barva | bílá |
| Velikost | pr. 24 cm |
| Materiál | Plast |
| Výška | 8,5 cm |
| Průměr | 24 cm |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.