Popis
Popis
Moderní jídelní židle nabízí elegantní vzhled a vysoký komfort. Šedé čalounění z látky, která se snadno čistí, je ideální pro každodenní používání a zajišťuje praktickou údržbu. Pohodlné područky a měkká PU pěna ve výplni poskytují příjemné sezení. Stabilní konstrukce s černými kovovými nohami působí stylově a zajišťuje pevnost. Tato židle je skvělou volbou pro váš jídelní prostor, kde díky svému jednoduchému a funkčnímu designu perfektně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Barva: látka - šedá, nohy - černá Celkové rozměry (šířka x hloubka x výška): 59 x 62 x 88 cm Rozměry sedu (šířka x hloubka x výška): 41 x 45 x 52 cm Materiál: látka, nohy - kov Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587074 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8591957664466 |
| Barva | černá,šedá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 59 cm,62 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Výška opěradla | 68 cm |
| Výška sedu | 52 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Nosnost matrace | 130 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
| Dekor dřeva | Ostatní |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.