Tescoma Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 24 cm, 5.0 l
Výrobce: Tescoma
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
529 Kč Ušetříte 42%
309 Kč
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 121067 |
|---|---|
| Výrobce |
Tescoma |
| EAN | 8595028432541 |
| Materiál | Nerez |
| Výška | 14 cm |
| Hmotnost | 0,53 kg |
| Průměr | 24 cm |
| Objem | 5 l |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.