Banquet Culinaria Zapékací forma 24 x 14,5 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
249 Kč Ušetříte 8%
229 Kč
Popis
Popis
Keramika přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 106225 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022346884 |
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Výška | 4,5 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Hloubka | 14,5 cm |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ano |
| Ohřev v troubě | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.