Banquet Forma na dort s víkem Granite, 26 x 8 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
349 Kč Ušetříte 20%
279 Kč
Popis
Popis
Forma na dort Granite bude nezbytným pomocníkem v každé kuchyni při přípravě lahodných dobrot. Nepřilnavý povrch XYNFLON, vyroben na bázi PTFE - polytetrafluorethylen, je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje. Doplněna praktickým plastovým víkem s úchytem pro snadné přenášení. Tloušťka stěny: 0,4 mm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 115775 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022381946 |
| Barva | šedá |
| Materiál | uhlíková ocel |
| Výška | 8 cm |
| Hmotnost | 0,51 kg |
| Průměr | 26 cm |
| Myčka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.