Závěsné horní koupelnové skříňky budou skvělým řešením a zároveň velmi atraktivním doplňkem pro vaši koupelnu, zejména pokud hledáte praktické stylové úložiště. Mnoho modelů tohoto koupelnového nábytku vám nabízí i zrcadlové provedení, takže využijete svůj prostor na maximum a zároveň tak získáte praktický kousek. Ať už se chystáte zavěsit tyto horní skříňky nad pračku, sušičku nebo umyvadlo, určitě si u nás vyberete ty, které vám budou pasovat kamkoliv. Moderní modely s průhlednými dvířky z mléčného skla či dokonce otevřené skříňky s několika masivními poličkami. Ano, to, a ještě mnohem víc naleznete pouze na našem e-shopu v kategorii koupelen. Zařiďte si i svou toaletu s našim nábytkem, pomocí záchodových prkének nebo pojízdných regálů.

Zobrazeno 15 z 23 produktů

Které horní skříňky na stěnu si mám vybrat?

Koupelnový nábytek je nepochybně multifunkčním prvkem, bez kterého se jednoduše nemůžete ve vašich domácnostech obejít. Mohou být využity nejenom pro skladování léků, toaletních potřeb ale i kosmetických doplňků. Horní skříňky na stěnu vám nabízíme v různých provedeních, ze kterých si jednoduše vyberete ty, které nejlépe lichotí vašim představám a designu. Kromě klasického provedení masivního dřeva, které se do koupelen hodí především díky jeho voděodolnosti a snadné údržbě si tento nábytek jednoduše zamilujete. Poličky navíc, praktické věšáky nebo jednoduché otevírání díky posuvným dvířkám vám usnadní skladování všech důležitých věcí.

Pokud chcete svou koupelnu zatraktivnit, doporučujeme vám naše závěsné horní koupelnové skříňky. Tento nábytek je ideální pro dekorativní skladování drobných předmětů a slouží zároveň jako velmi užitečný kousek. Můžete jej jednoduše zavěsit na zeď nad umyvadlem. Podívejte se i do ostatních kategorií spodních skříněk v dřevěném provedení.

Velkou výhodou koupelnových horních skříněk je především místo, které po jejich zavěšení získáte na zemi a které můžete využít pro úplně jiné účely, jako pro umístění košů na prádlo nebo pojízdných regálů. Pořiďte si do svého koupelnového prostoru i dřevěné nebo kovové poličky.