Truhla, je nábytek, který tradičně slouží k ukládání oděvů a prádla, ale lze jej použít také k uložení dalších doplňků. Existuje mnoho stylů truhel, ale pro obývací pokoj jsou nejcharakterističtější moderní truhly. Škála možností, které tento typ nábytku nabízí, je opravdu velká - můžete je využít nejen v ložnici, ale i v jiných místnostech.

Zobrazeno 15 z 23 produktů
Sconto Truhla se sedákem UNDERGROUND
Sconto Truhla se sedákem HOME
Sconto Truhla MONACO 180
Sconto Truhla ROUTE 30994
Sconto Truhla se sedákem JACK

Jakou truhlu si zvolit?

Truhly lze použít nejen k ukládání věcí (například do nich můžete vložit knihy, které právě čtete), ale také jako designový prvek v obývacím pokoji. Při správném uspořádání je navíc obývací pokoj s úložnými předměty vždy útulnější a čistší. Truhly se tedy mohou stát také dekorativním prvkem, který má dopad na celou výzdobu obývacího pokoje.

Vyrobeny z různých materiálů a barev, truhly určitě zapadnou do jakéhokoliv dekoru. Vyberte si velkou truhlu pro stylové a funkční úložné řešení ve své ložnici nebo menší provedení pro svůj salon, kde si můžete uložit drobné předměty a doplňky. Rozdíl mezi velkými truhlami a malými krabicemi není jen v jejich velikosti, ale také v jejich funkčnosti. Větší truhly se většinou používají jako další úložné místo nebo jako přízvuk uvnitř obývacího pokoje, zatímco úložné boxy mají praktičtější funkci a lze je použít v jakékoliv místnosti nebo skříni.

Truhly jsou skvělý způsob, jak ukládat oblečení, přikrývky, klobouky nebo hračky. Náš sortiment zahrnuje truhly s různými vzory a barvami, takže si můžete vybrat ten, který odpovídá vašemu stylu. Populární jsou hlavně varianty bílých truhel a v barvě přírodního dřeva. Máte moderní domov? Vyzkoušejte truhlu kovovou, nebo typ se skleněnými prvky. Pro retro vzhled jsme si pro vás připravili i truhly ve vintage stylu.