Popis
Popis
Skleněný jídelní stůl v minimalistickém stylu s bílou mramorovou deskou a černými nohami. Barva: - bílá/ černá Rozměr stolu (šxvxh): 120 x 65 x 70 cm Materiál: sklo, lakovaná MDF a práškově lakovaná ocel - elegantní obdélníkový jídelní stůl pro 3-4 osoby - deska stolu je vyrobena z lakované MDF v bílé barvě s dekorem mramoru - designové nohy jsou z práškově lakované oceli v černé barvě Dodáváno v demontu a samostatně bez židlí.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 246103 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001182313 |
| Barva | bílá |
| Velikost | 120x70 cm cm |
| Materiál desky | ze skla |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 6 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 120 cm |
| šířka jídelního stolu | 70 cm |
| výška jídelního stolu | 65 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.