Popis
Popis
Stohovatelná zasedací židle s čalouněnými opěrkami na ruce Zasedací místnost je místnost, jejíž zařízení často podceňujeme. Vsaďte na kvalitní nábytek a zvyšte i kvalitu vašich porad a jednání. Přestavujeme vám pohodlnou a vkusnou židli. Designově povedená stohovatelná židle je vyrobena z kvalitní ekokůže a elegantně ji doplňují chromové nohy. Pro unavené ruce poslouží i opěrky, kterými stolička disponuje. Hostu či zaměstnanci její pohodlností naznačíte, jak je pro vás velmi důležitý. Proto dlouhé hodiny strávené na meetingu s touto židlí již nebudou problém. Židle tím, že je stohovatelná, šetří místo, a zároveň se i jednodušeji a rychleji přesouvá po místnosti. Navíc dodá celé vaší zasedačce reprezentativní a vkusný vzhled. Barva: černá/chrom Rozměr (šxvxh): 52 x 85 x 55 cm Výška sedu: 41 cm Hloubka sedu: 46 cm Šířka sedu: 43 cm Výška zádové opěrky: 43,5 cm Šířka zádové opěrky: 45 cm Materiál: ekokůže, kov Otěruodolnost textilie podle testu Martindale: 100 000 cyklů Nosnost: 110 kg Dodáváno ve složeném stavu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 243888 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| EAN | 8596608013341 |
| Hloubka | 52 cm |
| Výška sedáku | 41 cm |
| Typ | kancelářská židle,konferenční židle |
| Rostoucí | ne |
| Kolečka | ne |
| Otočné | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Druh potahu | ekokůže |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
| Nosnost matrace | 110 kg |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá |