Popis
Popis
Kombinovaná skříň Rozměr (šxvxh): 107 x 175 x 50 cm Materiál: masiv borovice - skříň dělená v poměru 2:1 - v širší části má šatní tyč - v užší části má 4 variabilní police Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 241917 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 175cm |
| Šířka | 107cm |
| Hloubka | 50cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Klasický |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | třídveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 4 police |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.