Hape Hudební skříňka
Výrobce: Hape
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
523 Kč Ušetříte 35%
339 Kč
Popis
Popis
Natahovací hudební skříňka nadchne všechny malé děti. Hračka povzbudí malé děti, aby prozkoumaly a prožily hudbu zábavným způsobem. Je také skvělý pomocník pro klidné usínání vašich nejmenších. Hračka vydává jemné zvukové a světelné efekty, které se stanou pro vaše miminko každodenní součástí při usínání. Uklidňující a jemná hračka, která vzbudí ve vašich nejmenších zájem o hudbu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 708824 |
|---|---|
| Výrobce |
Hape |
| EAN | 6943478017719 |
| Barva | mix barev |
| Materiál | Dřevo |
| Výška | 18 cm |
| Šířka | 15,7 cm |
| Hloubka | 13 cm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Doporučený věk od | 0 měsíců |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.