Popis
Popis
4-dveřová policová skříň se šuplíkem První, co vidíte po příchodu domů, je vaše předsíň. Proto by měla být moderní, reprezentativní a působit vždy uklizeným dojmem. Navíc, předsíň je první místnost, kterou uvidí i vaše návštěva. Přece se nechcete dát zahanbit rozházenými botami, pokrčenými kabáty, neuklizenými doplňky na poličce pod zrcadlem. Pokud máte malou či velkou předsíň a neumíte si poradit s výběrem nábytku, zaostřete na síňový sektor. Sestava nabízí množství komponentů, které můžete v předsíni využít. Elegantní provedení bílá a dub wotan je moderní kombinace, která vnese do prostoru novou energii. Skříň je praktický komponent, který nesmí chybět ve vaší předsíni. Čtyřdveřová skříň je policová s jedním šuplíkem. Multifunkční skříň, která si poradí s každým problémem. Barva: dub wotan/bílá Rozměry (šxvxh): 80 x 199 x 35 cm Materiál: DTD laminovaná Nosnost polic: max. 5 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 243289 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 199cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 35cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet dveří | čtyřdveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 7 polic |
| Umístění | do předsíně |
| Původ | slovenský výrobek |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| se šuplíky | ano |