Popis
Popis
Oboustranná pružinová matrace 200 x 200 cm Matrace má taštičkové pružiny, které zaručují lepší přizpůsobení tvaru těla. Každá pružina je umístěna v samostatné kapse. Pružiny mají různou tvrdost, jsou rozmístěny tak, aby tvořili sedm zón. Taštičkové pružiny k sobě nejsou spojeny, což znamená, že každá pružina pracuje samostatně a zamezuje tak ohýbání matrace pod vysokým tlakem na malé plochy. Pružiny matrace jsou po obou stranách obloženy polyuretanovou pěnou o tloušťce 2 cm, z jedné strany navíc i kokosovou vrstvou 1 cm. Počet pružin: 262 ks/m² Matrace je hypoalergenní. Potah: - snímatelný, všitý zip do tvaru písmene "C", lze prát v pračce - prošití a vzor se může lišit od obrázku Tvrdost matrace: - jedna strana - H3 (střední) - druhá strana - H5 (tvrdá) Rozměry (šxh): 200 x 200 cm Výška matrace: 19 cm Nosnost matrace (na jedno spací místo): 100 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 584943 |
|---|---|
| Výrobce |
WOJTEX |
| Výška | 19 cm |
| Hloubka | 200 cm cm |
| Délka | 200 cm cm |
| Typ matrace | pružinové,taštičkové |
| Počet zón | 7 |
| Rozměry | 200x200 cm |
| Snímatelný potah | Ano |
| Nosnost matrace | 200 cm kg,Méně než 100 kg |
| Tuhost | tvrdá,střední |
| Na míru | ne |
| České matrace | ne |
| Dětské | ne |
| Kokosová deska | ano |
| Na roštu | ne |
| Vhodná pro alergiky | ano |
| Typ zboží | matrace |