Kuchyň či jídelna jsou místem, kde naleznete určitě mnoho druhů různých hrnků a sklenic, a stojí za to vybrat si jen ty správné předměty pro zvláštní příležitosti nebo jen pro každodenní použití. Nabízíme vám sklenice, hrnky a šálky v různých materiálech, tvarech a barevných motivů, od klasického velmi kvalitního smaltu až po moderní designy. Vysoce kvalitní materiály, které vydrží i nápor umývání v myčkách na nádobí jsou jednoduše perfektními doplňky do vašich kuchyní. Hrnky a sklenice jsou často ve vašich kuchyních nepostradatelnými předměty. Díky nim bude vychutnávání vašich oblíbených čajů nebo káv o mnohem příjemnější. Vyberte si ty z moderního skla, hrnky porcelánové nebo plastové jednorázové kelímky? Věříme, že budete se svým novým kuchyňským vybavením nad míru spokojeni.

Zobrazeno 32 z 297 Produktů

Z jakých materiálů jsou sklenice a hrnky vyrobeny?

Sklo, porcelán, keramika nebo plast? Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál těchto důležitých kuchyňských potřeb pro celou vaši rodinu, nabízíme vám jejich perfektní varianty. Naše sklenice, hrnky ale i menší šálky jsou rozhodně vhodné i jako dárek pro vaše blízké, ale také jsou samozřejmě důležité i pro vás samotné. Jen si představte, jak hezké bude, když váš ranní rituál pití kávy bude proveden pomocí některého z krásných klasických či moderních hrnků? Velkou výhodou skla, porcelánu ale i keramiky je vhodnost jejich mytí i v myčkách na nádobí, což si určitě oblíbí zejména rodiny s více členy. Pro milovníky kávy nebo čajů jsou tyto kuchyňské doplňky nezbytnými předměty každodenního života. Vyberte si ty, které přesně pasují do vašich kuchyní a odpovídají individuálnímu stylu a vkusu.

Také se vám už někdy po ránu stalo, že jednoduše nestíháte si vypít svůj oblíbený nápoj? S našimi keramickými sklenicemi a hrnky si tak budete moci užít i rychlou ranní kávu nebo čaj, jelikož kromě toho, že je tento materiál krásný, vám dokáže udržet stejnou teplotu těchto nápojů po dlouho dobu, a navíc se s nimi ani nepopálíte.

Ať už milujete černé čaje, kvalitní kávy nebo víno a pivo, či dokonce máte chuť jen na pití mléka, na našem e-shopu vás rozhodně překvapíme spoustou barevných možností, díky nimž bude vaše kuchyně elegantní a útulná. Rádi sbíráte různé předměty? Pak naše porcelánové šálky nebo smaltované hrnky, stejně jako sady sklenic na víno budou perfektním dárkem i pro vaše blízké.