Popis
Popis
Skládací jídelní stůl Jídelní skládací stůl zaujme svým netradičním vzhledem. Stůl je vhodný do menších prostor, nezabere mnoho místa a je velmi praktický. Barva: craft zlatý Materiál: LTD 16 mm Rozměr (šxvxhl): 34,8-97,4-160 x 75 x 80 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 252636 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Výška | 75cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | sklápěcí |
| Délka | 160cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Počet osob | 4,6 |
| Materiál nožek | lamino |
| lesk | ne |
| šířka | 80cm |
| délka jídelního stolu | 35cm |
| šířka jídelního stolu | 80cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.