Popis
Popis
Jídelní stůl Barva: dub wotan Rozměry (šířka x hloubka x výška): 200 x 100 x 76 cm Materiál: lamino/černý kov Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 239744 |
|---|---|
| Výrobce |
HELVETIA |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6 |
| Materiál nožek | Kov |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 200cm |
| šířka jídelního stolu | 100cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.