Popis
Popis
Sada dvou konferenčních stolků Barva: dub san remo/černá Rozměr (šxv): průměr 53 x 45 cm/průměr 43 x 35 cm Materiál: dýhovaná MDF, práškovaná ocel Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234309 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001158394 |
| Výška | 45cm |
| Hloubka | 53cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | odkládací |
| Styl | designový |
| Tvar desky | kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | Kov |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| šířka | 53cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ano |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.