Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Provedení: pravé Potahová látka: monolith 59 = vínová Obrázek rozložené sedačky a sedačky s úložným prostorem je ilustrativní (jiná barva)! Materiál: vlnité pružiny, polyuretanová pěna T30 Nohy plastové. Rozměry (dxšxv): 270 x 220 x 93 cm Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 50 cm Prostor pro spaní: 205 x 120 cm Rozměry úložného prostoru: 91x69 cm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255189 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Šířka | 270cm |
| Hloubka | 220cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | klasická |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 45cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 93cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 205cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 120cm |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.