Popis
Popis
Předsíňová stěna vhodná i do menších prostorů. Sestava se skládá - panel s věšákem a policí, botník a skříň se zrcadlem. Rozměry (šxvxh): 103 x 200 x 35 cm Barva: dub sonoma Materiál: lamino Materíál úchytů: plast Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 250679 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 200cm |
| Šířka | 103cm |
| Hloubka | 35cm |
| Typ | předsíňová stěna,se zrcadlem |
| Styl | Moderní |
| Umístění | do malých prostor |
| jednobarevná | ano |
| Lesklá dvířka | ne |
| možnost dokoupení dalších prvků | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.