Popis
Popis
Předsíň Barva: olše Materiál: LTD 16 mm Rozměr (šxvxhl): 150 x 200 x 45 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253495 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 200cm |
| Šířka | 150cm |
| Hloubka | 45cm |
| Typ | předsíňová stěna,s policovou skříní,se šatní skříní |
| Styl | Klasický |
| Umístění | do velkých prostor |
| jednobarevná | ano |
| Lesklá dvířka | ne |
| možnost dokoupení dalších prvků | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.