Šatní skříně
Šatní skříň TABARI VI, dub sonoma/zrcadlo - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Šatní skříň TABARI VI, dub sonoma/zrcadlo - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: ANKON
Skladem
6 720 Kč
Popis
Popis
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a se zrcadlem - VYSTAVENÝ KUS Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad Barva: dub sonoma Rozměry (šxhxv): 150 x 58 x 200 cm Materiál: - laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS - hliníkové kolejnice Sevroll
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588115 |
|---|---|
| Výrobce |
ANKON |
| Barva | hnědá |
| Výška | 200 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Typ skříně | kombinovaná |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 5 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ne |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ano |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
| možnost dokoupit police | ne |
| Typ zboží | skříně |
| Dekor dřeva | dub sonoma |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
| Materiál skříní | lamino |
| Styl skříně | moderní |
| Umístění skříně | do ložnice,do předsíně |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.