Popis
Popis
Úzká vitrína Moderní sektorový systém vhodný na zařízení kanceláří, pracoven, obývacích prostor či síní. Rozměry (šxvxh): 40 x 183 x 33 cm Barva: bílá/dub sonoma Materiál: DTD laminovaná Vnitřní členění: 1 šuplík, za dolními dvířky je jedna police, za horními dvířky 2 police. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 201586 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 183cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 33cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.