Popis
Popis
Robustní a prostorný botník se zrcadlem Rozměr (šxvxh): 46 x 193 x 38 cm Materiál: masiv borovice lakovaná - prostor dělený na 7 polic - dveře se zrcadlem Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 241878 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 193cm |
| Šířka | 46cm |
| Hloubka | 38cm |
| Zrcadlo | Ano |
| Typ | botníková skříň,policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 16ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.