Popis
Popis
Vychutnejte si svou oblíbenou odrůdu červeného vína, jak se sluší a patří z té správné sklenice. Tento kousek udělá parádu před každým hostem, ale především před každým douškem. Její tvar totiž skvěle padne do ruky a nechá vyniknout dokonalému aroma vašeho vína.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 123117 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022358634 |
| Výška | 18,7 cm |
| Průměr | 5,4 cm |
| Objem | 430 ml |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.