Popis
Popis
Moderní jídelní stůl v barvě dubového dřeva wotan a černé s možností rozložení. Barva: - dub wotan/černá Rozměr stolu (šxvxh): 124-168 x 74 x 75 cm Materiál: MDF - obdélníkový jídelní stůl v jednoduchém industriálním stylu - deska stolu je z laminové desky v barvě dubu wotan - stabilní 4 nohy jsou v černé barvě Dodáváno v demontu a samostatně bez židlí.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 246139 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001182047 |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 168cm |
| Rozměr | malý |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6 |
| Materiál nožek | MDF |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 124cm |
| šířka jídelního stolu | 75cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.