Rozkládací rohová sedačka PARDUS MINI, pravá, světle šedá/bílá
Výrobce: ROBERT MEBLE
Na objednávku
20 200 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka, pravá Potahová látka: milo 25 = světle šedá látka/madryt 120 = bílá ekokůže Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Rozměr (šxvxh): 270 x 76 (67 cm bez polštářů) x 162 cm Ložná plocha (šxh): 225 x 134 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: s polštáři 48 cm, bez polštářů 63 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy kovové chromované. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245816 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | Střední |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 270cm |
| Hloubka | 162cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 42cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 76cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 225cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 134cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s dekoračními polštáři,s polštáři za zády |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| polštáře na zip | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.