Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: dub craft Rozměry (šířka x výška x hloubka): 102-142 x 76 x 102 cm Materiál: nábytková deska s dýhou/MDF Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581900 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001193944 |
| Barva | hnědá |
| Výška | 76 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 102 cm |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | dýha |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 142 cm |
| délka jídelního stolu | 102 cm |
| šířka jídelního stolu | 102 cm |
| výška jídelního stolu | 76 cm |
| Typ zboží | stoly |
| Dekor dřeva | dub |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.