Popis
Popis
Kulatý rozkládací stůl Barva: bílá/dub medový Rozměry (průměr x výška): 102 x 73 cm; rozměry po rozložení (šxvxh): 142 x 73 x 102 Materiál: dýhovaná MDF Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 235639 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001178392 |
| Výška | 73cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 142cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | kulatý,oválný |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 4 |
| Materiál nožek | MDF |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 102cm |
| délka jídelního stolu | 102cm |
| šířka jídelního stolu | 102cm |
| výška jídelního stolu | 73cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.