Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Židle nejsou v ceně. Barva: bílá Rozměr (šxvxh): 140-180 x 75 x 80 cm Materiál: laminovaná MDF, ABS hrany, masiv (buk) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234412 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001155638 |
| Velikost | 140x80 cm cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 180 cm |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 6 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | dřevo |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 140 cm |
| šířka jídelního stolu | 80 cm |
| výška jídelního stolu | 75 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.