Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Rozměry (šířka x výška x hloubka): 140 x 72,8 x 90 cm Rozměry po rozložení: 273 x 72,8 x 90 cm Materiál: lamino Barva: dub sonoma Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587718 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608025610 |
| Barva | hnědá |
| Výška | 72.8 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Délka | 273 cm |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Materiál nožek | lamino |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 90 cm |
| délka jídelního stolu | 140 cm |
| šířka jídelního stolu | 90 cm |
| výška jídelního stolu | 72.8 cm |
| Typ zboží | stoly |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.