Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: dub přírodní, nožky - černá Rozměry (šxvxh): 160-200 x 75 x 90 cm Materiál: MDF + přírodní dýha, lakovaná práškovaná ocel Židle nejsou v ceně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234777 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001178620 |
| Materiál desky | dýha,MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 200cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6 |
| Materiál nožek | Kov |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 160cm |
| šířka jídelního stolu | 90cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.