Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: craft tobaco Rozměr (šxvxh): 120 x 76 x 80 cm Rozměr po rozložení (šxvxh): 160 x 76 x 80 cm Materiál: LTD, ABS hrany Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 225868 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Výška | 76cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Délka | 160cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6,8 |
| Materiál nožek | lamino |
| lesk | ne |
| šířka | 80cm |
| délka jídelního stolu | 120cm |
| šířka jídelního stolu | 80cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.