Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 140-220 x 79 x 80 cm Materiál: laminovaná MDF s ABS hranami, nožky - laminovaná MDF Židle nejsou v ceně. Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234577 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001171270 |
| Velikost | 140x80 cm cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 220 cm |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | MDF |
| Příslušenství | ne |
| délka jídelního stolu | 140 cm |
| šířka jídelního stolu | 80 cm |
| výška jídelního stolu | 79 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.