Popis
Popis
Moderní rozkládací jídelní stůl v praktickém provedení, dub sonoma. Deska je vyrobena z kvalitní LTD, nohy jsou z MDF. Deska obsahuje ABS pásku 2 mm. Stůl je určený až pro 8 osob. Před rozložením 90 x 136 cm, po rozložení 90 x 210 cm. Výška: 76 cm Šířka: 136-210 cm Hloubka: 90 cm Barva: Dub sonoma Materiál: LTD (lamino), MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 232033 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 76cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Délka | 90cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 8 |
| Materiál nožek | MDF |
| lesk | ne |
| šířka | 210cm |
| délka jídelního stolu | 90cm |
| šířka jídelního stolu | 136cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.