Popis
Popis
Jídelní stůl rozkládací, dub sonoma/bílá. Jídelní stůl rozkládací STAR 03. Stůl lze rozložit na 2 velikosti až na 210 cm ( 175 x 85 cm nebo 210 x 85 cm ). V noze stolu je důmyslně umístěna skříňka s policí. Noha stolu je vyrobena z MDF v barvě dub sonoma a deska je z kvalitního lamina v barvě bílý mat. Výška:77 cm Šířka:140-210 cm Hloubka:85 cm Barva podrobně:dub sonoma/bílý mat Materiál:LTD (lamino), MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 232203 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 77cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Délka | 85cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Počet osob | 8 |
| Materiál nožek | MDF |
| lesk | ne |
| šířka | 210cm |
| délka jídelního stolu | 85cm |
| šířka jídelního stolu | 140cm |
| výška jídelního stolu | 77cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.