Prakticky každá kancelář může použít moderní stoly, které perfektně zapadnou do jejího interiéru. Naše pestrá kolekce rohových stolů je velmi rozmanitá, takže určitě zde najdete ten, který je ideální pro váš kancelářský prostor. Podívejte se také do ostatních kategorií, kde vám nabízíme i různé možnosti kancelářských židlí, od těch luxusních až po židle s područkami, které si velká většina našich zákazníků ihned zamilovala. Rohové kancelářské stoly ale nemusíte použít pouze do menších kanceláří, kde nemáte dostatek prostoru pro práci. Pozměňte s nimi vzhled i velkých prostor, který s nimi bude vypadat ještě větší, atraktivnější a zároveň funkčnější. Kontejnery k psacím stolům nebo židle bez područek můžete pořídit i pro své ratolesti do vašich domácností.

Zobrazeno 15 z 26 produktů

V čem se liší rohové stoly od těch klasických?

Rohový kancelářský nábytek je navržen především tak, aby zabíral co nejméně místa v jakékoliv místnosti a zároveň vám nabízel co nejvíce možného pracovního prostoru. Tyto stoly jsou velmi snadno umístitelné, vzhledem k tomu, že ve většině případů zabírají pouze prostor v rohu. Zapomeňte na klasické kancelářské stoly, se kterými nemáte dostatek pracovní plochy pro váš počítač, klávesnici a další potřebné věci. Rohové stoly vám navíc nabízí i další úložný prostor, jako jsou užitečné masivní kontejnery s několika zásuvkami nebo také doplňkové sekretáře. Mějte vždy své šanony a dokumenty po ruce!

Dáváte raději přednost práci v uvolněné atmosféře, kdy nutně nemusíte sedět celý den v běžné kanceláři s několika dalšími kolegy? Pak právě pro vás jsou zde rohové kancelářské stoly s úložným prostorem navíc. Posaďte se u vašich nových stolů i s pohodlnými kancelářskými židlemi v dekoru kůže nebo textilu.

Rohové kancelářské stoly jsou snad nejoblíbenějším nábytkem mezi všemi našimi zákazníky. Přicházejí navíc v široké škále stylů a velikostí, a vy si tak můžete vybírat přesně ten styl, které vyhovuje vašim potřebám. Kromě toho přijatelnou cenu a jednoduchou instalaci si určitě zamilujete.