Popis
Popis
Jednoduchý ale praktický regál se čtyřmi poličkami. Zajímavá konstrukce nožek ve tvaru žebříku. Konstrukce je kovová tmavě hnědé barvy, deska z kvalitního MDF v barvě dub. Vhodný i pro menší pokoje. Možno kombinovat s Matis B. Barva: dub/hnědá Rozměry (šxvxh): 52 x 147 x 48 cm Materiál: MDF, kov Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 221178 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | kov,MDF |
| Výška | 147cm |
| Šířka | 52cm |
| Hloubka | 48cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.