Popis
Popis
Regál nízký Barva: dub sonoma Materiál: DTD laminovaná, kovové úchytky Rozměry (šxvxh): 135 x 48,6 x 32 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212743 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 49cm |
| Šířka | 135cm |
| Hloubka | 32cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál,na zeď (nástěnná) |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| Původ | slovenský výrobek |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.