Popis
Popis
Nástěnná polička 120cm Barva: sonoma dub Rozměr (šířka x hloubka x výška): 120x23,5x3,8 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 207643 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608010807 |
| Materiál | lamino,MDF |
| Výška | 4cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 24cm |
| Typ | na knihy,na stěnu |
| Umístění | do kuchyňe,do pokoje,nad postel |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.