Také si zejména v zimních studených měsících užíváte ten pocit horkých nápojů, jako je káva nebo čaj? Pokud máte i ve svém okolí takovéto milovníky, pak kategorie doplňků pro jejich přípravu, které se perfektně budou vyjímat i v jejich kuchyních, je tím pravým. Sice své blízké můžete obdarovat hotovou koupenou mletou kávou, ale jistě je více potěší, pokud bude namletá přímo od vás a od srdce. S našimi originálními ručními mlýnky vám to půjde úplně samo. Nemusíte ale obdarovávat jen své okolí, dopřejte si i sobě lahodnou kávu nebo čaj. Určitě už jste sami zažili ráno bez pořádného dobrého šálku horkého nápoje. Proto vám nabízíme dokonalé konvice, napěňovače mléka ale i termosky pro jejich ještě lepší uchování. Najděte s touto kategorií ty správné filtry do vašich kávovarů.

Zobrazeno 32 z 49 Produktů

Který sortiment pro přípravu kávy a čajů si vybrat?

Šálek čaje nebo vydatný hrnek kávy je perfektním způsobem, jak začít váš den. Přemýšlíte, zda si svůj lahodný moc vychutnáte na snídani, oběd nebo svačinu? S naší pestrou kategorií pomocníků pro jejich přípravu už nemusíte váhat, jelikož vždy je vhodná doba na tak lahodné horké nápoje. K dispozici vám nabízíme klasické i kreativní způsoby pro přípravu kávy a čaje, které si jednoduše zamilujete. Od nejnovějšího příslušenství pro mlýnky na espresso nebo pěny na mléko až po tradiční kuchyňské pomůcky, kterými jsou porcelánové barevné konvice v různých tvarech a velikostech. Náš sortiment tedy pro všechny milovníky teplých nápoj nabízí to, co vyhovuje naprosto každému vkusu!

Pitný režim se musí dodržovat i v horkých letních dnech, a proto je zde tato kategorie pro vás dostupná po celý rok. Letní osvěžující ledové čaje nebo kávy jsou v posledních letech zejména u mladších generací velmi oblíbené. Vytvořte si i vy s našimi termoskami nebo čajovými konvicemi s filtry i ten váš nápoj, které navíc přinesou do vašich kuchyní nový nádech a osvěží dosavadní kuchyňské doplňky.

Také máte rádi na svém espressu nebo latté dokonalou mléčnou čepičku? Nebo si chcete dokonce samotná kávová zrna pro přípravu těchto nápojů sami namlít? Ať už máte chuť na dobrý čaj nebo kávu, s našimi pomocníky to bude velmi snadné. Pak dokonalý šálek zvládnete se servírovacím nádobím ale i sklenicemi, hrnky a šálky připravit během pár minut.