Popis
Popis
Předsíňová sestava Barva: - lamino - buk - věšáky, úchyty - stříbrná Sestava zahrnuje (rozměry - šířka x výška x hloubka): - odkládací stěna 70,3 x 100 x 3,2 cm - policový botník 54,6 x 108,4 x 35,3 cm Materiál: lamino, plast (věšáky, úchyty) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588185 |
|---|---|
| Výrobce |
LAMIVEX |
| Barva | hnědá |
| Výška | 190 cm |
| Šířka | 124.9 cm |
| Hloubka | 35.3 cm |
| jednobarevná | ano |
| Lesklá dvířka | ne |
| Typ zboží | předsíňové stěny |
| Dekor dřeva | Ostatní |
| Materiál předsíňové stěny | lamino |
| Styl předsíňové stěny | moderní |
| Typ předsíňové stěny | předsíňová stěna,s botníkem |
| Umístění předsíně | do malých prostor |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.