Popis
Popis
Předsíňová sestava Barva: - lamino - bílá - věšáky, úchyty, nožky - stříbrná Sestava zahrnuje (rozměry - šířka x výška x hloubka): - odkládací panel 85,6 x 91,8 x 3,2 cm - výklopný botník 91,8 x 46,7 x 25,3 cm - policová skříň 60 x 140 x 32 cm Materiál: lamino, sklo (zrcadlo), plast (věšáky, úchyty, nožky) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588176 |
|---|---|
| Výrobce |
LAMIVEX |
| Barva | bílá |
| Výška | 190 cm |
| Šířka | 151.8 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| jednobarevná | ano |
| Lesklá dvířka | ne |
| Typ zboží | předsíňové stěny |
| Materiál předsíňové stěny | lamino |
| Styl předsíňové stěny | moderní |
| Typ předsíňové stěny | předsíňová stěna,s botníkem,s policovou skříní |
| Umístění předsíně | do velkých prostor |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.