Popis
Popis
Botník, 2 kovové chromované police, masiv kaučukovník, černý matný lak Praktický dřevěný botník s dvěma kovovými rošty. Díky svým rozměrům má výbornou ložnou plochu na uložení bot, ale prostorově se vejde i do menších předsíní. Kostra botníku je z masivního kaučukovníkového dřeva v černém matném laku. Rošty jsou z kovových chromovaných trubek o průměru 12 mm. Nosnost jednotlivých polic je 4 kg. S tímto botníkem budou rozházené boty po předsíni již jen minulostí. Barva: černý mat/chrom Rozměr (šířka x hloubka x výška): 80 x 30 x 32 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 183913 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608013549 |
| Materiál | kov,masiv |
| Výška | 32cm |
| Šířka | 80cm |
| Hloubka | 30cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 8ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.