Popis
Popis
Psací stůl se zásuvkou a magnetickou tabulí Kancelář - váš druhý domov. Zařiďte ji tak, abyste se v ní cítili příjemně, pohodlně a hlavně prakticky. Poznejte výhody PC stolu, který byl pečlivě navržen pro všechny vaše požadavky. Vyroben je z DTD laminované v příjemné kombinaci barev bílá a černá. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě jednoho šuplíku, police a otevřeného úložného prostoru. Už se vám nestane, že zapomenete na důležité setkání. Stolek totiž disponuje magnetickou tabulí, kde si můžete vše poznačit. S tímto originálním kouskem bude vaše kancelář působit nadčasově, ale hlavně uspořádaným dojmem. Barva: bílá/černá Rozměr (šxvxh): 110 x 103 x 50 cm Materiál: DTD laminovaná Tloušťka materiálu: 16 mm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 243343 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Výška | 103cm |
| Šířka | 110cm |
| Hloubka | 50cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | rovný |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Určení | dětský,kancelářský stůl,pro školáky,psací stůl,studentský |
| Materiál podnože (nohou) | lamino |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| s výsuvem pod klávesnici | ne |
| s prostorem na PC | ne |
| se šuplíkem | ano |
| s prostorem na tiskárnu | ne |
| uzamykatelný | ne |
| s nástavcem pod monitor | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.