Popis
Popis
Rozkládací pohovka - levé provedení - s úložným prostorem Potahová látka: Royal 01 = bílá látka Rozměry (šířka x výška x hloubka): 223 x 80 x 86 cm Šířka sedu: 199 cm Výška sedu: 46 cm Hloubka sedu: 76 cm Plocha na spaní po rozložení: 135 x 199 cm Velikost úložného prostoru: 193 x 57 x 19 cm Nosnost: 160 kg Materiál: - rám z masivního dřeva (borovice) - pěna T2540, T2130 - plastové černé nožky - výška 1,5 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586004 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5905496615217 |
| Barva | bílá |
| Materiál | látka |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 223 cm,86 cm |
| Typ | s jedním bokem |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | velká |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do obýváku |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 199 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 135 cm |
| dvoubarevná | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| Způsob rozkládáni | výsuv šuplíku |
| vícebarevná | ne |
| Typ zboží | pohovky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.